Dell Latitude 9410 2 w 1 14" i5-10310u 16GB RAM 512GB SSD Win 11 2w1 Tablet i Laptop
Opis

U nas rzeczywiste zdjęcia produktów! Kupujesz sprzęt, który widzisz na zdjęciach!
Dell Latitude 9410 2w1
Stan wizualny: Bardzo Dobry - Klasa A
W zestawie: Laptop, ładowarka
Dell Latitude 9410 2w1 to wyjątkowo wydajny laptop, który dzięki obrotowym zawiasom w sekundę zmienia się w potężne narzędzie prezentacyjne. Jako sprawdzony laptop poleasingowy, oferuje procesor Intel Core i5-10310u oraz 16GB pamięci RAM, co czyni go idealnym wyborem dla osób ceniących mobilny i niezawodny sprzęt.
Dlaczego warto wybrać ten model?
-
Dotykowa matryca 14" IPS: Rozdzielczość Full HD oraz obsługa dotyku zapewniają niesamowitą intuicyjność – to wysoka jakość wykonania i komfort pracy w każdej pozycji.
-
Łączność bez granic: Wyposażony w modem LTE, WiFi oraz Bluetooth, ten laptop do pracy gwarantuje dostęp do sieci wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.
-
Solidna konstrukcja: Elegancka obudowa klasy premium sprawia, że jest to laptop biznesowy najwyższej próby, który jest szybki i cichy.
-
System i gwarancja: Jest to laptop z systemem Windows 11, w pełni przygotowany i gotowy do pracy od razu po uruchomieniu.
Gotowy do pracy
Dostajesz laptopa z zainstalowaną pełną wersją Windowsa i szeregiem innych programów
13-etapowa weryfikacja
Każdy laptop przed tym jak trafi do sprzedaży przechodzi 13 etapową procedurę czyszczenia i weryfikacji
99,5% bezawaryjności
Tylko 0,5% kupionego u nas sprzętu jest zgłaszana na gwarancję
Gwarancja 12 miesięcy
Na każdy kupiony u nas sprzęt otrzymujesz 12 miesięcy gwarancji. Dodatkowo możesz ją wydłużyć nawet do 36 miesięcy
Dane techniczne
| Stan wizualny | Bardzo dobry - Klasa A |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-10310u |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 480-512GB SSD |
| Rozmiar matrycy | 14" |
| Rodzaj matrycy | Dotykowa Połyskowa IPS |
| Rozdzielczość matrycy | FHD - 1920x1080 |
| Przetestowany czas pracy baterii | Do 4h |
| Karta graficzna | Intel HD/UHD |
| Złącza wideo | HDMI |
| Łączność | LAN, WIFI, BT |
| Złącza | USB |
| System | Windows 11 |
| Kamera | Tak |
| Modem SIM | Tak |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Dostępny w oddziale Gdańsk | Tak |
| Dostępny w oddziale Katowice | Nie |
| Dostępny w oddziale Pruszków | Nie |
| Dostępny w oddziale Warszawa | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa
Złóż zamówienie za minimum 50 zł i ciesz się darmową dostawą
Wysyłka tego samego dnia
Zamów do 12, a Twoje zamówienie spakujemy i nadamy jeszcze tego samego dnia
Gwarancja darmowego zwrotu
Nie wiesz czy sprzęt spełni Twoje oczekiwania? Nie ma sprawy. Masz 30 dni na testy sprzętu i jak coś będzie nie tak możesz go za darmo łatwo zwrócić
Bezpieczne pakowanie
Każdy sprzęt jest w pełni zabezpiezpieczony do transportu, więc nie musisz się martwić, że coś się z nim stanie
Profesjonalne doradztwo sprzętowe
Masz pytania lub nie jesteś pewny co wybrać? Nasi eksperci sprzętowi są do Twojej dyspozycji na czacie, telefonicznie, mailowo i na social mediach
Odbiór osobisty w 4 punktach w Polsce
Możliwość obejrzenia i odbioru sprzętu w 6 punktach w całej Polsce
🚚 Darmowa wysyłka
📍 Odbiór w 4 miastach
🛡️ 12 miesięcy gwarancji
✅ 13 etapowy audyt sprzętu
🔌 Gotowy do pracy po włączeniu
zamów w ciągu {time}
a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj!